Centimo opinie

Pożyczka w Centimo? Poznaj szczegółowe warunki

Centimo to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca dostęp do szybkich pożyczek gotówkowych. Ze strony internetowej pożyczkodawcy https://centimo.pl/ możemy dowiedzieć się m.in. tego, jakie pożyczki są oferowane przez firmę, dlaczego warto skorzystać z przygotowanej oferty pożyczkowej oraz jakie są opinie dotychczasowych klientów.

Firma już teraz zyskała szerokie grono zwolenników z uwagi na wysoką akceptowalność składanych wniosków oraz ich szybkie rozpatrywanie. Z wypełnieniem wniosku nie ma żadnych problemów, a współpraca jest realizowana na przejrzystych i jasnych warunkach. To klient podejmuje ostateczną decyzję co do tego, jaką kwotę chce pożyczyć oraz na jaki okres czasu ma być rozłożona spłata.

Pożyczki są udzielane bez sprawdzania baz BIK i KRD. Korzystają z nich m.in. osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, emeryci, renciści oraz pracownicy etatowi. Przekonajmy się, jaką ofertę przygotował dla klientów pożyczkodawca oraz czego będzie od nas wymagał.
Centimo – opis oferty oraz wymagania

Oferta pożyczkowa firmy Centimo jest dość rozbudowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów. Obejmuje swoim zasięgiem m.in.:

 • pożyczki gotówkowe dla osób zadłużonych,
 • chwilówki dla zadłużonych.

Jeśli chodzi o przyznawanie pożyczek nie musimy dysponować żadnym zastawem oraz mieć za sobą poręczycieli. Pracownicy firmy Centimo gwarantują rzetelną obsługę na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę oraz w trakcie trwania umowy. Od klientów nie są wymagane żadne zbędne formalności. Dzięki temu cała procedura jest skrócona do minimum. Godne podkreślenia jest to, że firma oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, związane np. z korzystniejszym oprocentowaniem.

Na pożyczkę mogą zdecydować się posiadacze polskiego obywatelstwa, zamieszkujący w Polsce, którzy ukończyli 18. rok życia i mają stały dochód. Przeszkodą nie jest w tym przypadku zadłużenie lub negatywna historia kredytowa.
Centimo – opinie o firmie

Z informacji zawartych na stronie internetowej pożyczkodawcy łatwo wywnioskować, że klienci bardzo cenią sobie współpracę z firmą Centimo. Klienci podkreślają, że dzięki pożyczce zdołali poprawić swoją sytuację i płynność finansową, rozwiązali dotychczasowe problemy i wyszli z chwilowego kryzysu.

Dodatkowym atutem jest to, że oferta za każdym razem jest dopasowywana do wymagań konkretnego klienta. Firma cechuje się indywidualnym podejściem do klientów. Ponadto nie są sprawdzane żadne bazy dłużników, a na rozpatrzenie wniosku czeka się stosunkowo krótko. 

centimo

W dowolnym momencie możemy skorzystać z opcji kontaktu z doradcą pożyczkowym, tak aby rozwiać swoje wątpliwości i wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę z firmy Centimo. Jak widać opinie są pochlebne i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zdecydować się na nawiązanie współpracy z pożyczkodawcą. Dzięki temu ocenimy na własnym przykładzie, czy firma Centimo jest godna zaufania i polecenia.
W jaki sposób złożyć wniosek o pożyczkę w Centimo?

Złożenie wniosku pożyczkowego w firmie Centimo nie powinno być dla nas żadnym problemem. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy i przedstawić mu swoją sytuację. Doradca postara się dobrać klientowi odpowiednią pożyczkę i zbierze od nas podstawowe dane. Później pozostanie już tylko przedstawić wymagane dokumenty. Po zaakceptowaniu wniosku nastąpi błyskawiczna dostawa pieniędzy do domu klienta.

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki będą musiały przedstawić następujące dokumenty i dane:

 • numer PESEL,
 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
 • dokument potwierdzający uzyskiwane dochody lub świadczenia (ewentualnie zaświadczenie o zatrudnieniu),
 • dokument potwierdzający zamieszkiwanie na terenie Polski.

Cała procedura pozyskiwania pożyczki nie powinna być dla nas zbyt czasochłonna, a wymagania nie są zbyt wygórowane. Od pożyczkobiorcy zależy to, jaka kwota będzie go interesować i w ilu ratach zechce spłacić pożyczkę.
Centimo kontakt

Centimo sp. z o.o.
61-806 Poznań
ul. Św. Marcin 28/9
info@centimo.pl
797-850-350
pn-pt w godz. 9-17
NIP 783-17-97-275

2 thoughts on “Centimo opinie

 • 16 grudnia, 2022 o 8:41 am
  Permalink

  Jak dla mnie to wyłudzenie danych osobowych nie dość ze gość jakiś wyzywa poprzez maila wie lepiej o mnie niż ja sam o sobie to jeszcze się śmieje ze jest się osoba która wpadła w te bagno poprzez lichwę. Nie polecam tej durnej firmy nie pożyczyłbym nawet sznurówki od nich

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *