Zakupy na raty w Neonet – co trzeba o nich wiedzieć?

Zakupy ratalne w Neonet są przeznaczone dla każdej osoby znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej. Można z nich skorzystać zarówno w wersji stacjonarnej (odbierając towar osobiście) lub internetowej (zamawiając go przez sieć internetową). Taka oferta jest dedykowana przede wszystkim osobom, które nie są w stanie zakupić pożądanego towaru za gotówkę. Raty nie są zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu, a co najważniejsze są dopasowane do możliwości klientów i charakteryzują się elastycznością.

W jakim banku można uzyskać raty w Neonet? Przydatne wskazówki

Decydując się na raty w Neonet można skorzystać z oferty dwóch banków:

 • Credit Agricole Bank Polska S.A.,
 • Santander Consumer Bank S.A.

Ostateczna decyzja jest zależna od klienta. Zawsze o pomoc można poprosić przedstawiciela sklepu, tak aby porównał między sobą dostępne możliwości i ułatwił klientowi dokonanie wyboru. Zainteresowani muszą mieć świadomość tego, że będą poddani procesowi weryfikacyjnemu, a więc są zobowiązani do przelania złotówki na wskazane konto bankowe. Dzięki temu bank oraz pracownicy sklepu mają pewność, iż klient jest osobą, za którą się podaje. Posiadanie wiedzy na temat tego w jakim banku raty w Neonet są dostępne to duże udogodnienie zwłaszcza dla klientów, którzy na poważnie zastanawiają się nad skorzystaniem z tej atrakcyjnej propozycji finansowania zakupów.

Raty na dowód w Neonet – dlaczego warto je wybrać? Kto z nich skorzysta?

Raty na dowód w Neonet cechują się wieloma zaletami. Chodzi m.in. o:

 • absolutne minimum formalności (przedstawienie dowodu osobistego i podstawowych danych osobowych),
 • brak trudnych do zdobycia zaświadczeń (m.in. od pracodawców i urzędów),
 • szybka decyzja (podejmowana nawet w 15 minut),
 • brak poręczycieli i weksli,
 • raty rozłożone nawet do 48 lat i uzyskanie kredytu do 30 tysięcy złotych.

W niektórych przypadkach wystarczające okaże się okazanie dowodu osobistego. Wszelkie szczegóły zostaną podane klientowi podczas rozmowy z przedstawicielem sklepu oraz banku. Klienci mogą zdecydować się na zakupy bez zaświadczeń oraz z zaświadczeniami. Oferta jest również przeznaczona dla osób prowadzących działalność rolną i gospodarczą, emerytów oraz rencistów.

Raty bez zaświadczeń w Neonet – jak to wygląda w praktyce? Co z ratami z zaświadczeniami?

Raty bez zaświadczeń w Neonet mają wielu zwolenników, ponieważ samo załatwianie kredytu oraz otrzymanie wymarzonego towaru nie jest zbyt czasochłonnym procesem. Wystarczy posłużyć się aktualnym dowodem osobistym i dopasować dzień spłaty raty do swoich indywidualnych preferencji. Do wyboru są różne systemy kredytowe, tak aby coś dla siebie znalazła każda zainteresowana osoba (nawet ta najbardziej wymagająca i zwracająca uwagę na najmniejsze detale).

Raty na dowód w Neonet są jednym z najlepszych sposobów na sfinansowanie niezaplanowanych wydatków (np. w momencie, gdy niespodziewanie zepsuje się komputer lub sprzęt AGD). Zawsze można zdecydować się na ubezpieczenie kredytu, tak aby zapewnić sobie maksymalny poziom bezpieczeństwa. Sprawdza się to np. w sytuacji, gdy klient nie jest zdolny do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej (np. w wyniku wypadku). Ubezpieczenie obejmuje swoim zasięgiem:

 • czasową niezdolność do pracy,
 • poważną chorobę,
 • bezrobocie i ryzyko utraty pracy.

Jak widać skorzystanie z opcji ubezpieczenia kredytu jest w tym przypadku zdecydowanie najkorzystniejszą opcją i zapewnia wewnętrzny spokój. Klienci mają zagwarantowane fachowe doradztwo, m.in. w zakresie dobierania rat.

Jeśli zainteresowani chcą wybrać raty z zaświadczeniami muszą przygotować następujące dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu oraz wyciąg z banku za ostatnie 3 miesiące. Inaczej sprawa wygląda wśród emerytów i rencistów, którzy są zobowiązani do dostarczenia dowodu wypłaty świadczenia. Dla nikogo nie powinno to być żadnym utrudnieniem. Jak widać raty bez zaświadczeń w Neonet są znacznie wygodniejsze i uzyskuje się je w krótszym czasie.

Co trzeba mieć żeby wziąć raty w Neonet? Informacje dla osób prowadzących działalność gospodarczą i rolną

Jak już zostało wspomniane na raty w Neonet mogą zdecydować się również osoby prowadzące na co dzień działalność gospodarczą i rolną. Warto zastanowić się nad tym co trzeba mieć żeby wziąć raty w Neonet w tych konkretnych przypadkach. Właściciele gospodarstw rolnych muszą przygotować oryginał zaświadczenia z Urzędu Gminy, który mówi o tym, iż dana osoba jest właścicielem gospodarstwa rolnego lub je dzierżawi.

Klienci zajmujący się prowadzeniem działalności gospodarczej przedstawiają następujące dokumenty:

 • kserokopię zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej,
 • oświadczenie o dochodach,
 • kserokopię deklaracji PIT,
 • kserokopię dowodów wpłat związanych ze składkami ZUS.

Wiadomo już co trzeba mieć żeby wziąć raty w Neonet, a więc uzyskaną wiedzę wystarczy wykorzystać w praktyce i zdecydować się na korzystną ofertę ratalną w Neonet. Kluczowe jest to, że klienci przedstawiający zaświadczenia są dla banków bardziej wiarygodni, a dodatkowo w ich przypadku decyzja jest podejmowana nieco szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *