Parkmar Inkaso pożyczki

Parkmar Inkaso – podstawowe informacje o firmie

Parkmar Inkaso to instytucja pozabankowa zajmująca się udzielaniem pożyczek finansowych na terenie Polski. Platforma ta na swojej stronie informuje, że jej celem jest wsparcie finansowe oraz pomoc klientom, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie uzyskać pożyczki finansowej w banku. Firma wychodzi naprzeciw osobom zadłużonym, oraz klientom nieposiadających pozytywnej zdolności kredytowej. Firma oferuje pożyczki na jasnych i przejrzystych zasadach, oraz zapewnia, że ich spłata jest łatwa i dostosowana do potrzeb oraz możliwości indywidualnych klienta. Na stronie firmy możemy wnioskować o krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki gotówkowe.

Firma współpracuje z wieloma popularnymi instytucjami dostępnymi na rynku polskim. Wśród jej wspólników znajdziemy takie platformy jak Ślimak Pożyczki Ratalne, Credit Company, Dolz Finance, czy też Bring Up oraz DAIGLOB. Dzięki temu możemy być bardziej pewni wiarygodności firmy, którą deklarują powyżsi jej współpracownicy. Instytucja udzieliła już wielu pożyczek finansowych i stopniowo wyrabia opinię dobrej marki finansowej. Dowiedz się więcej na temat tej instytucji oraz przekonaj się, czy warto skorzystać z jej usług, oraz jak złożyć wniosek.
Parkmar Inkaso – oferta proponowana przez firmę

Pożyczka oferowana przez firmę Parkmar Inkaso jest bezpiecznym i bardzo prostym procesem, który odbywa się w całości za pośrednictwem internetu. Ta pozabankowa instytucja oferuje swoim klientom możliwość uzyskania pożyczki gotówkowej  w wysokości od 500 do 4000 złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi 32 lub 61 dni, jest to więc pożyczka krótkoterminowa, tak zwana chwilówka, którą klient zobowiązuje się spłacić w całości po upłynięciu określonego w umowie terminu. Oprócz pożyczki krótkoterminowej możemy także wnioskować o pożyczkę, której okres spłaty wynosi 121 dni a wynieść może ona od 1000 do 10 000 złotych.

Parkmar Inkaso pożyczki

W firmie Parkmar Inkaso możemy także ubiegać się o pożyczkę długoterminową, w takiej sytuacji okres spłaty pożyczki wynosi 12 miesięcy, a kwota, o jaką możemy wnioskować, zawiera się w przedziale od 500 do 10 000 złotych. Oferta firmy jest bogata i różnorodna, z łatwością więc wielu klientów znajdzie opcję idealną dla siebie, dostosowaną do swoich potrzeb.
Warunki ubiegania się o pożyczkę w Parkmar Inkaso:

– o pożyczkę finansową ubiegać się może osoba w wieku minimum 18 lat

– klient powinien posiadać adres zamieszkania na terytorium Polski oraz obywatelstwo polskie

– niezbędne jest także posiadanie adresu e-mail, który posłuży do kontaktu z pożyczkodawcą oraz numer konta bankowego, na które zostaną przelane pożyczone przez klienta środki

Parkmar Inkaso – opinie o pożyczkodawcy

Parkmar Inkaso jest platformą, o której znajdziemy nieco opinii w internecie. Przeważająca ilość klientów tej instytucji narzeka na drogie pożyczki, które najczęściej obarczone są wysokim poziomem RRSO. Dodatkowo można znaleźć wiele informacji na temat wizyt windykatora w domu, w sytuacji gdy nie spłacamy pożyczonej kwoty w określonym w umowie terminie. Z pozytywnych opinii natomiast dowiedzieć możemy się, że przedstawiciel firmy może udzielić pożyczki w domu pożyczkobiorcy, co określane jest jako wygodna opcja przez klientów tej platformy. Jeżeli chodzi o proces wnioskowania o pożyczkę, jest on prosty i szybki, natomiast oczekiwanie na wypłacenie pieniędzy nie trwa długo i jest wykonywane w stosunkowo szybkim tempie, co ceni sobie wielu klientów.
Parkmar Inkaso – jak złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę w tej platformie należy wejść na stronę www.parkmar.pl. Następnie za pomocą widełków dostępnych na stronie wybieramy kwotę pożyczki, jaka nas interesuje, oraz określamy długość trwania okresu jej spłaty. Następnie klikamy przycisk „Złóż wniosek” i przekierowani zostajemy do krótkiego formularza. Podajemy w nim nasze imię, adres e-mail, kod pocztowy oraz numer telefonu. Następnie potwierdzamy złożenie wniosku za pomocą kodu SMS, który otrzymamy na telefon oraz wysyłamy wniosek. W dalszym etapie skontaktuje się z nami przedstawiciel finansowy, który poda nam dalsze kroki. Decyzję odnośnie otrzymania pożyczki uzyskamy w terminie 4 godzin od momentu złożenia wniosku, a informacje na jej temat zostaną przesłane na nasz adres e-mail oraz w wiadomości SMS.
Parkmar Inkaso kontakt

Parkmar Inkaso Marta Piechocka
ul. Śniadeckich 11,
85-011 Bydgoszcz
telefon 696 087 100

NIP: 9532445865
REGON: 93225301
Wpisano do rejestru KNF
pod nr RPK029870

10 thoughts on “Parkmar Inkaso pożyczki

  • 1 czerwca, 2022 o 4:21 pm
   Permalink

   Proszę o pilny kontakt w sprawie oferty

   Odpowiedz
 • 7 lutego, 2022 o 9:37 am
  Permalink

  Jestem zainteresowana pożyczkom proszę o kontakt telefoniczny 661497026

  Odpowiedz
 • 1 czerwca, 2022 o 4:19 pm
  Permalink

  Proszę o pilny kontakt w sprawie oferty

  Odpowiedz
 • 18 sierpnia, 2022 o 8:40 pm
  Permalink

  Witam
  Jestem zainteresowany pożyczką.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 20 grudnia, 2022 o 9:42 am
  Permalink

  Proszę o pilną pożyczkę prywatną 10 000 tys. na 60 rat .Proszę o kontakt tel 501960797.Dziękuję.

  Odpowiedz
 • 2 lutego, 2023 o 8:41 pm
  Permalink

  Potrzebuje pożyczki telefon to 726102194

  Odpowiedz
 • 21 marca, 2023 o 8:43 am
  Permalink

  Witam jestem zainteresowana kwota 5000 można prosić o kontakt

  Odpowiedz
 • 17 sierpnia, 2023 o 3:39 pm
  Permalink

  Pilnie potrzebuje pożyczyć 30 tys zł.
  Proszę o szczy na meila

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *