Pożyczka Help opinie

Pożyczka Help – podstawowe informacje o firmie

Pożyczka Help to jedna z wielu firm pozabankowych, która zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych na terenie Polski. Instytucja na swojej stronie zapewnia, że proces wnioskowania na jej platformie o pożyczkę jest bardzo prosty, a sama firma obiecuje swoim klientom nieskomplikowany plan ratalny oraz łatwą spłatę pożyczki. Jednocześnie możemy przeczytać na niej, że wnioskowanie o pożyczkę wymaga minimum formalności oraz że każda decyzja podejmowana jest indywidualnie w zależności od potrzeb, jak i możliwości klienta. Na stronie firmy możemy zamówić bezpłatną konsultację z doradcą finansowym.

Firma założona została w 2018 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. W okresie tym platforma zyskała sobie wielu klientów, jak i udzieliła dużej liczby pożyczek gotówkowych. Ta pozabankowa instytucja oferuje pożyczki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dowiedz się więcej na temat wymagań niezbędnych do wzięcia pożyczki oraz poznaj opinie klientów na temat firmy.
Pożyczka Help – oferta proponowana przez firmę

Pożyczka finansowa oferowana przez firmę Pożyczka help określana jest jako łatwy i bezpieczny proces, niewymagający wielu dokumentów. Instytucja ta oferuje swoim klientom wzięcie pożyczki w wysokości od 1000 do nawet 10 000 złotych. Firma deklaruje, że pożyczoną sumę pieniędzy klient otrzyma na swoje konto w najszybszy możliwy sposób. Okres spłaty pożyczki zależny jest od potrzeb, jak i indywidualnych możliwości klienta, przy czym może on wynieść od minimum 1 roku do maksymalnie 10 lat.

Pożyczki oferowane są w systemie ratalnym, co oznacza, że spłacamy daną kwotę pożyczki regularnie, najczęściej co miesiąc. Warto zwrócić uwagę, że firma nie oferuje pożyczek krótkoterminowych, których okres spłaty wynosi mniej niż 60 dni. Oferta jest różnorodna, dzięki temu klienci z łatwością mogą dopasować warunki pożyczki do swoich indywidualnych potrzeb.
Warunki ubiegania się o pożyczkę w Pożyczka Help

– o pożyczkę finansową może ubiegać się osoba w wieku minimum 18 lat

– klient powinien posiadać adres zamieszkania na terytorium Polski oraz obywatelstwo polskie

– wymagane jest także posiadanie przez klienta aktywnego adresu e-mail oraz numeru konta bankowego

– aby ubiegać się o pożyczkę, klient może być w posiadaniu innych zobowiązań finansowych (nie wyklucza to możliwości otrzymania pozytywnej decyzji)

Pożyczka Help – opinie o pożyczkodawcy

Pożyczka Help jako dość popularna platforma pożyczkowa jest instytucją odnośnie której możemy znaleźć wiele opinii w internecie. Przede wszystkim możemy dowiedzieć się z nim, że proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i wygodny, przy czym na plus jest to, że firma nie wymaga od swoich klientów zbyt wielu dokumentów, czy też zbędnych zaświadczeń o dochodach. Większość klientów pozytywnie ocenia szybkość otrzymania pożyczki oraz kontakt z przedstawicielem finansowym tej firmy. Jeżeli chodzi o negatywne opinie, z reguły pochodzą one od osób, które z różnych przyczyn nie były w stanie spłacić pożyczki w terminie, przez co ich dług znacznie wzrósł, a kwota do zapłaty została zwiększona o znacznie wysokie odsetki. Wnioskując z tego, zdecydowanie warto decydować się na branie pożyczki w tej firmie wyłącznie w sytuacji, gdy mamy pewność, że pożyczkę będziemy w stanie spłacić w ustalonym terminie. W internecie można znaleźć także pojedyncze komentarze mówiące o trudnościach w nawiązaniu kontaktu z pożyczkodawcą, jednak są one marginalne.
Pożyczka Help – jak złożyć wniosek o pożyczkę w tej firmie?

Jeżeli chcemy ubiegać się o pożyczkę w tej platformie, powinniśmy odwiedzić stronę główną firmy, a dokładniej www.pożyczka.help.pl. W górnym nagłówku strony znajdziemy przycisk „Złóż wniosek”, w który klikamy w celu złożenia prośby o bezpłatną konsultację z pracownikiem firmy. W krótkim formularzu podajemy swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, a następnie zaznaczamy wymagane zgody. W następnym etapie czekamy na kontakt ze strony przedstawiciela instytucji, który przekaże nam dalsze informacje.

Kolejno zostaniemy poproszeni o złożenie niezbędnych dokumentów. Decyzję o otrzymaniu decyzji otrzymamy telefonicznie, jak i też za pośrednictwem poczty e-mail. Pożyczone pieniądze pożyczkodawca oferuje przelać w tym samym dniu, a okres oczekiwania na decyzję odnośnie pożyczki trwa 15 minut.
9 thoughts on “Pożyczka Help opinie

 • 14 marca, 2022 o 7:54 am
  Permalink

  Pilnie.potrzeboje.15000.666186121

  Odpowiedz
  • 2 lutego, 2023 o 8:43 pm
   Permalink

   Pilnie potrzebuje pożyczki na,5000 726102294

   Odpowiedz
 • 21 lipca, 2022 o 6:36 pm
  Permalink

  Bzdury piszecie. Najpierw trzeba podpisać elektronicznie zgodę dla jakiegoś prawnika na zdjęcie tajemnicy bankowej w naszych sprawach. Potem zamiast umowy pożyczki trzeba sobie jeszcze opłacić i wysłać im raport bik. Do tego wzór umowy niezgodny z prawem. W odbyt niech to sobie wsadzą. I dla jasności : nie jestem ich klientem, który „nie spłacił”.

  Odpowiedz
  • 8 lutego, 2023 o 4:38 pm
   Permalink

   Potrzebuję pilnej pozyczki 100 tyś na 120 rat mam 2 dzieci nie wiem już skąd brać na spłaty rat dzis byl windykator który rozpowiada wszystkim ze jestem zadłużona dług powstał po smierci teścia sprawa ciągnie się 1,5 roku pieniądze były potrzebne na opłacenie adwokatów potem przyszła ciaza zagrożona leki badania itp i tak się ciągnie nie daje już rady psychicznie nikt nie chce mi pomóc jak splace wszystko jestem wstanie płacić 1000 zł co miesiąc raty ja już nie daje rady ciągnąć wszystkiego żyje dla dzieci ale nie wiem jak dlugo bo nie mam już jak pożyczyć jak płacić a jak przychodzi choroba dzieci to nie daje rady już płacić raty i tak pętla się zaciska chce z tego wysjc dla dzieci płacić jedno bez przedłużania chwilowek nie jestem oszustka a matka zwykłym człowiekiem który dostał już przez rodzinne w dupe zostałam sama z wszystkim błagam wręcz o pożyczkę 690967275

   Odpowiedz
 • 8 sierpnia, 2022 o 9:32 am
  Permalink

  Witam, potrzebuję 30-40 tyś. pożyczki na 3-4 lata. Proszę o kontakt email; boguslaw0321@ gmail.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *