Szybka pożyczka prywatna w jeden dzień bez przedpłat i sprawdzania baz

Pożyczka prywatna jest finansowaniem pozabankowym, udzielanym przez prywatnych inwestorów. Najczęściej z takiego rozwiązania korzystają osoby zadłużone, ale także ludzie, którzy mają problemy z zaciągnięciem kredytu w banku lub w firmie pozabankowej.

Pożyczki udzielane przez osoby prywatne, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej, nazywane są pożyczkami prywatnymi. Taka forma finansowania opiera się wyłącznie na przepisach kodeksu cywilnego, który umożliwia bardzo szerokie pole do działania.
Kto może skorzystać z pożyczki prywatnej?

Oferta prywatnej pożyczki dedykowana jest dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z ofert bankowych i parabankowych. W większości przypadków uzyskanie kredytu gotówkowego wiąże się z koniecznością posiadania czystego konta w bazach dłużników.

Wszystkie banki zawsze sprawdzają kredytobiorcę w różnych rejestrach takich jak BIK, BIG, KRD, aby mieć pewność, że osoba taka nie posiada żadnych zaległości i nie ma żadnych innych kredytów. Jeżeli występują nawet małe zadłużenia, to szanse na uzyskanie kredytu w banku są znikome.

Trochę lepiej wygląda sytuacja w parabankach, ale tam również osoba starająca się o pożyczkę będzie weryfikowana w różnych bazach. Może więc okazać się, że w przypadku małego zadłużenia można będzie otrzymać niewielką kwotę pożyczki lub nie otrzymać jej w ogóle. W takim przypadku pozostaje tylko korzystanie z pożyczki udzielonej przez osobę prywatną.
Jaką kwotę można pożyczyć od prywatnego inwestora?

Warunki pożyczki prywatnej ustalone są pomiędzy osobą udzielającą finansowania, a stroną potrzebują pieniędzy. Kwota ustalana więc jest zawsze indywidualnie dla danego klienta i może to być kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych.

Wszystko zależy głównie od pożyczkodawcy, który bierze pod uwagę wiele różnych czynników podczas oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej o pożyczkę. Brane będą pod uwagę różne parametry, a strony między sobą ustalają oprocentowanie finansowania, wysokość miesięcznych rat oraz ich terminy.

prywatna pożyczka w jeden dzień

Jakie są największe zalety prywatnych pożyczek?

Z roku na rok rośnie popularność prywatnych pożyczek oraz tych społecznościowych. Jest to bardzo chętnie wybierane rozwiązanie przez wiele osób, ponieważ nie trzeba tutaj podawać celu, w jakim chce się pozyskać finansowanie i procedura jest znacznie prostsza oraz szybsza niż w przypadku kredytu bankowego.
Największe korzyści z prywatnego wsparcia finansowego to:

  • brak weryfikacji w bazach dłużników,
  • brak przedstawienia zaświadczenia o dochodach,
  • możliwość uzyskania finansowania nawet dla osoby zadłużonej,
  • pożyczka udzielana na weksel,
  • bez zabezpieczenia na hipotece mieszkania.

Które zabezpieczenie pożyczki prywatnej stosowane jest najczęściej?

Każdy prywatny inwestor udzielający wsparcia finansowego musi również zastosować odpowiednią formę zabezpieczenia na wypadek, gdyby pożyczkobiorca nie był w stanie spłacać rat. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest weksel.
Pożyczkobiorca podpisujący weksel do umowy pożyczki prywatnej bierze na siebie pełną odpowiedzialność związaną ze spłatą zaciągniętego finansowania.

Dodatkowo taki instrument prawny pozwala w sposób legalny domagać się spłaty udzielonego zobowiązania finansowego w postępowaniu sądowym, gdy raty nie są spłacane na czas.

Na wekslu powinna zostać umieszczona pełna kwota udzielonej pożyczki oraz dodatkowe koszty. Nigdy nie warto decydować się na podpisanie weksla in blanco, ponieważ wtedy inwestor może samodzielnie ustalić wysokości zabezpieczenia pożyczki i w przypadku jego nieuczciwości może dojść do zajęcia całego majątku posiadanego przez pożyczkobiorcę.
Na co zwrócić uwagę przy korzystaniu z prywatnej pożyczki?

Zawsze należy dokładnie zapoznać się z przygotowana umową, aby mieć pewność, że warunki nie zostaną zmienione w ciągu kilku lat podczas spłacania pożyczki. Można oczywiście skonsultować się z prawnikiem lub radcą prawnym, aby uniknąć w ten sposób ewentualnych nieporozumień.

W obecnych czasach pożyczki prywatne podbijają rynek finansowy, ponieważ dostępne są od ręki dla każdego. Takie finansowanie można uzyskać bardzo szybko już nawet w ciągu jednego dnia.

Najlepszym rozwiązaniem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę przez internet, dzięki czemu już w ciągu kilku godzin otrzymamy odpowiedź dotyczącą tego, czy zostanie nam udzielone wsparcie finansowe.
27 thoughts on “Szybka pożyczka prywatna w jeden dzień bez przedpłat i sprawdzania baz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *