Skarabeusz Pożyczki

Pożyczka w Skarabeusz Pożyczki? Poznaj szczegółowe warunki

Skarabeusz Pożyczki to uznana marka na polskim rynku pożyczkowym. Firma działa na rynku od kilku dobrych lat i cały czas stawia na rozwój oraz udoskonalanie oferty pożyczkowej. Dzięki temu zyskuje szerokie grono zadowolonych odbiorców zarówno wśród osób młodych, jak i dużo starszych.

Firma zapewnia dostęp do pożyczek ratalnych, które są udzielane na bardzo przejrzystych i jasnych warunkach. Możemy zdecydować się na oferty z obsługą domową. Przedstawiciel firmy pojawi się w naszym domu i przekaże nam pieniądze, o które się ubiegaliśmy. Oczywiście koniecznym warunkiem jest w tym przypadku pozytywne rozpatrzenie wniosku. Marka Skarabeusz Pożyczki jest znana z wysokiej akceptowalności dostarczonych wniosków. Atutem proponowanej oferty jest także długi okres kredytowania.
Skarabeusz Pożyczki – opis oferty oraz wymagania

Udzielenie pożyczki przez firmę Skarabeusz Pożyczki jest zależne od spełnienia kilku prostych warunków. Dla przeciętnego pożyczkobiorcy nie powinno to być żadną trudnością. Jeśli chcemy ubiegać się o dodatkowe pieniądze na zrealizowanie wybranego celu musimy spełnić następujące warunki:

 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
 • spłacanie rat w okresie tygodniowym (w wybranym dniu na miejscu pojawia się agent),
 • posiadanie udokumentowanego dochodu,
 • posiadanie udokumentowanego adresu zamieszkania na terenie Polski.

Jeśli chodzi o przyznawanie pożyczek przez firmę Skarabeusz Pożyczki warto odnotować fakt, iż konsultanci nie sprawdzają rejestru BIK, a klient nie musi mieć przy sobie żadnego poręczyciela. Decyzja pożyczkowa jest podejmowana w dość krótkim czasie. Ponadto możemy liczyć na bezpośredni i bezproblemowy kontakt z doradcą.

Skarabeusz Pożyczki

Wielkość pożyczki jest zależna od naszych indywidualnych potrzeb. Minimalna kwota pożyczki wynosi 300 złotych, a maksymalna 5000 złotych na okres 12 miesięcy. Za obsługę domową trzeba doliczyć do całkowitej kwoty pożyczki dodatkowe koszty (ponad 200 złotych). Dla niektórych jest to trudne do zaakceptowania, a inni uważają to za spore udogodnienie.
Skarabeusz Pożyczki – opinie o pożyczkodawcy

Dostępne w Internecie informacje na temat funkcjonowania firmy Skarabeusz Pożyczki wskazują na to, że jest to marka na którą warto zwrócić uwagę. Wszelkie szczegóły dotyczące uzyskania pożyczki można najpierw ustalić telefonicznie, aby zaoszczędzić trochę czasu. Doradcy podchodzą do sprawy indywidualnie i dopasowują ofertę do konkretnego klienta. Na pewno nie będziemy rozczarowani.

Docenimy to, iż agent pojawi się pod adresem naszego zamieszkania w błyskawicznym tempie. Oczywiście nie wszyscy lubią taką formę kontaktu, ale dzięki temu można rozwiać wszystkie pojawiające się wątpliwości w trakcie bezpośredniego spotkania. Nie będzie też kłopotów z wygodnym spłacaniem rat. Utrudnieniem mogą być wysokie kwoty za wystawiane wezwania do zapłaty i koszty windykacyjne.

Nie da się ukryć, że opinie na temat firmy Skarabeusz Pożyczki warto sobie wyrobić samodzielnie. Niektórym osobom taka oferta przypadnie do gustu, a inni zdecydują się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w innym miejscu.
W jaki sposób złożyć wniosek w Skarabeusz Pożyczki online?

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego w Skarabeusz Pożyczki wystarczą nam podstawowe dane osobowe i dokumenty. Nie jest to zbyt czasochłonne oraz uciążliwe. Każdy klient przejdzie przez wskazany proces pomyślnie. Przygotujmy:

 • numer PESEL,
 • imię i nazwisko oraz adres zamieszkania,
 • adres e-mail i numer telefonu komórkowego,
 • zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach (przywilejem jest też zaświadczenie o zatrudnieniu).

Co najważniejsze przy składaniu wniosku pod uwagę brane są również nieregularne źródła dochodu (inne niż umowa o pracę), a konkretniej renta oraz emerytura. To dobra informacja dla seniorów, którzy zastanawiają się nad tym, czy uzyskają wsparcie w firmie Skarabeusz Pożyczki. Duże szanse na przyznanie dodatkowych pieniędzy mają też studenci. Kluczem do sukcesu jest dowód osobisty oraz stały zarobek. Pozostanie wybrać odpowiednią kwotę pożyczki i okres kredytowania, a następnie podpisać umowę pożyczkową.
Skarabeusz Pożyczki kontakt i telefon

Skarabeusz Pożyczki Sp. z o.o.
00-391 Warszawa,
Aleje Jerozolimskie 214,
Telefon 801 501 155

NIP: 5252604289
REGON: 36032387900000
KRS: 0000534981

One thought on “Skarabeusz Pożyczki

 • 27 stycznia, 2024 o 4:33 pm
  Permalink

  Witam. Szukam pożyczki 20000 zł na 120 miesięcy. Jest szansa?Mam nadzieję że to nie kolejna pusta gadka
  Pozdrawiam Radosław Wojtkowski

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *