Tempo Finanse

Pożyczka w Tempo Finanse? Poznaj szczegółowe warunki

Tempo Finanse to jedna z tych firm, w której zaciąga się pożyczki gotówkowe. Osoby mieszkające na co dzień w Polsce decydują się na skorzystanie z tej oferty, ponieważ jest dość zróżnicowana. Dzięki udzielonej pożyczce można poprawić swoją dotychczasową sytuację finansową i wyjść z kryzysu. Firma stawia na dynamiczny rozwój (działa od 2007 roku) oraz indywidualne dopasowanie oferty pożyczkowej do konkretnych wymagań klientów. W ten sposób zdobywa coraz większą grupę zwolenników. Marka ta została przejęta w 2017 roku przez spółkę Everest Finanse (właściciela marki Bocian Pożyczki).

Godnym uwagi jest to, iż pożyczki udzielane są bez żadnych dodatkowych kosztów, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i na przejrzystych warunkach. Wystarczy wypełnienie prostego formularza w wersji online, SMS lub e-mail. Cała procedura nie powinna być dla nas zbyt czasochłonna. Zasady przyznawania pożyczek z pewnością nikogo nie odstraszą. Wystarczy zdecydować się na konkretną kwotę.

Tempo Finanse – opis oferty oraz wymagania

Oferta firmy Tempo Finanse jest skierowana do każdej osoby zmagającej się z kryzysem finansowym. Możemy sobie pozwolić na zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 300 do 5000 złotych (na okres od 30 do 60 tygodni). Co najważniejsze klient sam wybiera dla siebie najdogodniejszą opcję, gdyż pieniądze mogą zostać przelane na konto lub zostać dostarczone pod wskazany adres. Jak widać istnieje szansa skorzystania z tzw. obsługi domowej. To duże udogodnienie np. w przypadku seniorów i osób schorowanych.

Umówienie się z przedstawicielem firmy nie jest niczym trudnym. Wystarczy wykonanie jednego połączenia telefonicznego i ustalenie wszystkich istotnych szczegółów spotkania. Jeśli pożyczkodawca chce zdecydować się na pożyczkę w Tempo Finanse musi spełnić następujące warunki:

 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • ukończone 18. lat,
 • udokumentowany dochód,
 • udokumentowany adres zamieszkania,
 • posiadanie dowodu osobistego i rachunku bankowego.

Kluczową informacją dla większości zainteresowanych osób jest to, że firma pożyczkowa Tempo Finanse nie sprawdza bazy BIK. Istnieje duże prawdopodobieństwo tego, iż złożony przez nas wniosek zostanie zaakceptowany. Atutem jest też szybkie rozpatrywanie wniosków i zachowanie stuprocentowej dyskrecji.

Tempo Finanse – opinie o pożyczkodawcy

Z zebranych w Internecie informacji trudno jednoznacznie wywnioskować, jaką opinię na temat działania pożyczkodawcy mają pożyczkobiorcy. Niektórzy nie są zadowoleni z tego, iż firma Tempo Finanse nie udostępnia wiadomości na temat całkowitych kosztów pożyczki i trzeba je sobie wyliczać samodzielnie. Uwagi z tym związane miał nawet UOKiK.

Jeśli jednak w grę wchodzi szybka i krótkoterminowa pożyczka na podreperowanie swojego domowego budżetu nie ma żadnych przeciwwskazań, aby skorzystać z proponowanej oferty. Przedstawiciele firmy starają się podchodzić do klientów indywidualnie i sprostać ich oczekiwaniom. Opinie są dość zróżnicowane, lecz atutem jest na pewno wysoka akceptowalność wniosków i brak sprawdzania bazy BIK. Ponadto decyzja pożyczkowa podejmowana jest w bardzo krótkim czasie od złożenia wniosku.

Najlepiej, jeśli sami zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki i wyrobimy sobie zdanie na temat firmy Tempo Finanse. Oczywiście nie musi to być zbyt wysoka kwota, ale dzięki temu mamy pewność, że zdobyta wiedza jest rzetelna.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Tempo Finanse?

Złożenie wniosku pożyczkowego w firmie Tempo Finanse jest banalnie proste. Przedstawiciel firmy będzie od nas oczekiwał następujących danych i dokumentów:

 • PESEL, imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
 • numer rachunku bankowego,
 • zaświadczenie o zarobkach (dokument potwierdzających dochód, ewentualnie również zaświadczenie o zatrudnieniu).

Konsultant zadzwoni do nas i zaproponuje dogodny termin spotkania. Wtedy to poznamy dokładne warunki umowy pożyczki, którą na samym końcu będziemy musieli podpisać. Obsługa domowa wiąże się z dodatkowymi kosztami, więc nie zawsze będzie to dla nas optymalne rozwiązanie, ale za to gotówka zostanie nam wypłacona do ręki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wniosek wypełnić telefonicznie lub mailowo (przez Internet).

Tempo Finanse kontakt

Tempo Finanse Sp. z o.o.

Puławska 182, Warszawa 02-670

telefon: 222 500 700

0 801 006 100 – dla stacjonarnych

222 287 100 – dla stacjonarnych i komórkowych

696 006 100

9 thoughts on “Tempo Finanse

 • 28 czerwca, 2022 o 4:27 pm
  Permalink

  Witam potrzebuje pilnej pożyczki 65 tysięcy na spłatę innych kredytów tel 538107138

  Odpowiedz
  • 29 listopada, 2023 o 10:53 am
   Permalink

   Witam interesuje mnie pozyczka 2000 zl

   Odpowiedz
  • 21 października, 2023 o 6:08 am
   Permalink

   Witam potrzebuje pilnej pożyczki na kwotę 15.000zł proszę o kontakt panikobylinska@gmail.com

   Odpowiedz
 • 30 listopada, 2022 o 10:51 pm
  Permalink

  Potrzebuję prywatnej pożyczki 86tyś

  Odpowiedz
 • 17 sierpnia, 2023 o 3:38 pm
  Permalink

  Dzień dobry.pilnie potrzeby pożyczyć 30 tys zł.
  Proszę o szczegóły na meila agnieszkapruchenska@o2.pl
  Lub SMS 509-823-610 nie zawsze moge odebrać ale oddzwonię

  Odpowiedz
 • 29 września, 2023 o 12:47 pm
  Permalink

  Pilnie potrzebuję pożyczki w kwocie 3 500 PLN
  Jestem na emeryturze i Jestem z Łodzi

  Odpowiedz
 • 6 lutego, 2024 o 9:35 am
  Permalink

  Proszę o kontakt w sprawie pożyczki 10000

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *