Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Bydgoszcz  

Strona 2 / 2
 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Jesteś z Bydgoszczy lub okolic i potrzebne Ci pieniądze, których bank nie pożyczy, bo z różnych powodów Ci tego odmawia? Chętnie pomogę w rozwiązaniu tego problemu! Udzielę pożyczki prywatnej w Bydgoszczy - szybko, sprawnie, bez nadmiaru formalności i z możliwością odebrania pieniędzy od ręki, a nie tylko na konto bankowe.

Jako doświadczony inwestor prywatny udzielam pożyczek w mieście już od lat. Wyróżnia mnie uczciwość i indywidualne podejście do każdej sytuacji, dlatego mogę zaoferować Ci bardzo dogodne warunki zaciągnięcia u mnie wsparcia finansowego oraz jego spłaty. Wspólna rozmowa pomoże mi zrozumieć, jaka jest Twoja aktualna sytuacja, i dostosować do niej wysokość pożyczki oraz rat. Wszystko po to, żeby pożyczkę spłacało Ci się wygodnie i bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Udzielane przeze mnie pożyczki są dostępne także dla osób nieposiadających zaświadczenia o dochodach, więc jeśli nie pracujesz w typowy sposób i nie masz jak udokumentować przychodów, to nie musisz się tym martwić. Wystarczy, że ja będę wiedział, jak wygląda sytuacja i chętnie pożyczę Ci niezbędne pieniądze.

Serdecznie zapraszam do skontaktowania się i sprawdzenia mojej oferty - dobra obsługa gwarantowana!


Cytat
Joanna
 Joanna
(@Joanna)
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 3
15/06/2024 6:14 am  

Witam pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości 25-30 tys na w miarę długi okres zd względu ja ratę.  Proszę o informację 


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: