Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Gdańsk  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Udzielam pożyczek od ręki osobom, które nie są w stanie otrzymać pieniędzy z banku lub innych instytucji finansowych. Jestem prywatnym inwestorem, nie trzymam się więc sztywno z góry określonego szablonu. Pożyczając pieniądze ode mnie, możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły takie jak: kwotę pożyczki, wysokość rat i długość okresu, w którym będziesz w stanie spłacić pieniądze.

Dla kogo moje pożyczki będą dobrym wyborem? Dla każdego, kto znalazł się w ciężkiej sytuacji i potrzebuje gotówki od ręki. W szczególności osoby z niejasną sytuacją kredytową, z zajęciami komorniczymi, bez zastawu, bez zaświadczeń. Bezpiecznie i szybko.

Pomagam uczciwym pożyczkobiorcom, którzy chcą, a często muszą podreperować domowy budżet. Nie weryfikuję klienta w bazach BIK i KRD. Pożyczka prywatna w Gdańsku jest więc odpowiednia dla osób posiadających inne zadłużenia. Jestem osobą kontaktową. Chętnie odpowiem na każdą wiadomość i oddzwonię. Po ustaleniu szczegółów będziesz znać całkowity koszt pożyczki, nie zostaniesz więc zaskoczony żadnymi ukrytymi kosztami w trakcie spłaty. Gotówka potrzebna jest od zaraz? Nie czekaj. Zadzwoń. Mam pieniądze, których potrzebujesz.


Cytat
Agnieszka
 Agnieszka
(@Agnieszka)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 2
11/08/2021 8:34 am  

Dzień dobry Panu. Potrzebuję prywatnej pożyczki. Ktoś wcześniej ukradł mi moje dane i nabrał pożyczek w parabankach przez co jestem uziemiona jeżeli chodzi o pożyczki z banku. Część pożyczek już spłaciłam a innymi zajmują się prawnicy by dowieść mojej niewinności. Teraz sama potrzebuje pieniędzy i nie mogę ich otrzymać. Jestem pielęgniarką pracuje w szpitalu otrzymując co miesiąc około 10 tysięcy wypłaty. Także będę miała jak spłacać Pana. Potrzebuję około 20 tysięcy na 24 miesiące. Proszę o jak najszybszy kontakt. Pozdrawiam Agnieszka 


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: