Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Gdańsk  

Strona 3 / 3
 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Udzielam pożyczek od ręki osobom, które nie są w stanie otrzymać pieniędzy z banku lub innych instytucji finansowych. Jestem prywatnym inwestorem, nie trzymam się więc sztywno z góry określonego szablonu. Pożyczając pieniądze ode mnie, możesz liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły takie jak: kwotę pożyczki, wysokość rat i długość okresu, w którym będziesz w stanie spłacić pieniądze.

Dla kogo moje pożyczki będą dobrym wyborem? Dla każdego, kto znalazł się w ciężkiej sytuacji i potrzebuje gotówki od ręki. W szczególności osoby z niejasną sytuacją kredytową, z zajęciami komorniczymi, bez zastawu, bez zaświadczeń. Bezpiecznie i szybko.

Pomagam uczciwym pożyczkobiorcom, którzy chcą, a często muszą podreperować domowy budżet. Nie weryfikuję klienta w bazach BIK i KRD. Pożyczka prywatna w Gdańsku jest więc odpowiednia dla osób posiadających inne zadłużenia. Jestem osobą kontaktową. Chętnie odpowiem na każdą wiadomość i oddzwonię. Po ustaleniu szczegółów będziesz znać całkowity koszt pożyczki, nie zostaniesz więc zaskoczony żadnymi ukrytymi kosztami w trakcie spłaty. Gotówka potrzebna jest od zaraz? Nie czekaj. Zadzwoń. Mam pieniądze, których potrzebujesz.


Cytat
Magdalena
 Magdalena
(@Magdalena)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
29/05/2024 4:39 pm  

Potrzebuje pozyczki proszę o pomoc


OdpowiedzCytat
Volodymyr
 Volodymyr
(@Volodymyr)
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
10/06/2024 8:38 am  

Witam, 

Potrzebuje pożyczki na kwotę 3000 zł na okres 6-9 miesięcy. Telefon 731 952 776.

Dziękuję za odpowiedź 


OdpowiedzCytat
Slawomir
 Slawomir
(@Slawomir)
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
18/06/2024 3:43 pm  

Witam serdecznie. Jestem w ciężkiej sytuacji finansowej. Bardzo proszę o pomoc mój email to slawekwesolowski17@gmail.com 


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: