Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Kraków  

Strona 4 / 4
 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
06/07/2021 8:12 am  

Jesteś z Krakowa bądź okolic i poszukujesz pożyczki od prywatnych ludzi? Skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Jako prywatny inwestor nigdy nie sprawdzam pożyczkobiorcy w KRD i biurze informacji kredytowej. W związku z tym fakt, iż masz dodatkowe niespłacone zobowiązania, nie ma dla mnie znaczenia. Od klientów nie wymagam również żadnych hipotek, zastawów, ani żyrantów.

Jestem uczciwą osobą, od lat pomagającą ludziom, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w ciężkiej życiowej sytuacji. Jeśli banki odmówiły Ci pomocy, zgłoś się do mnie, a razem ustalimy wszelkie szczegóły pożyczki, tak by pieniądze, jak najszybciej mogły trafić do Ciebie. Klienci różnią się od siebie, do każdego przypadku podchodzę więc indywidualnie, pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

U mnie uzyskasz pożyczkę bez formalności, bez stresu i bez konieczności dokumentowania np. Twoich dochodów. Bez problemu otrzymasz pieniądze również w przypadku, gdy Twój majątek został zajęty przez komornika, oraz w wielu innych niestandardowych sytuacjach, które dyskwalifikują Cię jako klienta banku lub instytucji finansowej. Daj sobie pomóc i już dziś skontaktuj się ze mną, a razem podreperujemy Twój budżet.


Cytat
Dagmara
 Dagmara
(@Dagmara)
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 2
25/04/2024 10:26 pm  
  • @Emil pilnie potrzebuje pomocy i pożyczki DagSop77@wp.pl proszę o kontakt i informacje 

OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: