Forum

Czy ktoś dostał pożyczkę pod weksel?  

 

Pożyczka
 Pożyczka
(@Pożyczka)
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
14/09/2021 5:19 pm  

Czy ktoś dostał pożyczkę pod weksel?

Pożyczka, której kwota spłaty zabezpieczona jest wekslem udzielana jest w przypadku większych kwot. Finansowanie przedsięwzięć na sumę powyżej 100 000 zł wymaga zabezpieczenia spłaty, może być nim weksel, podpisywany przez pożyczkobiorcę w chwili zawarcia umowy.

Pożyczka, zabezpieczona wekslem jest zobowiązaniem, którego wysokość oraz spłata ustalane są indywidualnie z wnioskodawcą. Pożyczki prywatne, czyli finansowane z osobistych finansów osoby fizycznej to coraz popularniejszy sposób na oddłużenie. Adresowana do osób zadłużonych, posiadających skomplikowaną historię kredytową pomaga rozwiązać wiele problemów finansowych w tym jako konsolidacja wyjść ze spirali zadłużenia. 

Pożyczka zabezpieczona wekslem jest ofertą online, przeznaczoną dla dłużników, potrzebujących szybko i prosto większej gotówki. Optymalne rozwiązanie dobierane jest indywidualnie do sytuacji i potrzeb dłużnika. Osoby, które otrzymały pożyczkę pod weksel chwalą sobie małą ilość potrzebnych formalności, a także ogromne możliwości kredytowania nawet przy niepewnej lub trudnej sytuacji finansowej. Sprawdź jak łatwo otrzymać pożyczkę online. Umowa podpisywana jest online lub u notariusza. 


Cytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: