Forum

Polecam prywatnego inwestora  

 

Adam
 Adam
(@Adam)
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
14/09/2021 5:19 pm  

Gotówka od prywatnego inwestora

Jakiś czas temu znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Straciłem stałe źródło zarobkowania, a utrzymywałem się z pracy sezonowej, którą wykonywałem za granicą. Potrzebowałem szybko większej kwoty pieniężnej, ale nie mogłem się w tej sprawie zwrócić do placówki bankowej, ponieważ byłem już zadłużony i oprócz tego nie byłem w stanie przedstawić różnego typu zaświadczeń z miejsca pracy. Ponadto posiadałem nie za ciekawą historię w Biurze Informacji Kredytowej.

Wydawało mi się że znalazłem się w sytuacji bez wyjścia, gdy znalazłem w Internecie ofertę pożyczki od prywatnego inwestora. Niezwłocznie skontaktowałem się z tym Panem, porozmawialiśmy i podczas tego spotkania przedstawiłem mu swój problem. Mężczyzna ten nie wymagał ode mnie żadnych zaświadczeń o osiąganych dochodach, ani o miejscu pracy.

Z dokumentów musiałem jedynie przedstawić ważny dowód osobisty. Podczas spotkania w biurze ustaliliśmy wspólnie kwotę jaką będę mógł pożyczyć oraz dopięliśmy wszystkie niezbędne formalności związane ze spłatą mojej wierzytelności. Po kilku dniach prywatny inwestor zaprosił mnie do swojej firmy i na miejscy otrzymałem potrzebną mi gotówkę.


Cytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: