Forum

Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego  

 

Rafał
 Rafał
(@Rafał)
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 22
23/08/2021 12:31 pm  

Pomogę w uzyskaniu pożyczki od prywatnych inwestorów

Pomogę ci uzyskać pożyczkę od prywatnych inwestorów na atrakcyjnych warunkach. Dotyczy to osób pełnoletnich, z polskim obywatelstwem. Akceptuję różne rodzaje dochodu, w tym umowy cywilnoprawne, alimenty, zasiłki, 500+ i inne. Nie musisz przy tym pokazywać żadnych zaświadczeń o dochodach. Nie sprawdzam BIK, KRD czy innych baz dłużników, nie przeglądam twojej historii kredytowej - interesuje mnie to, co jest teraz. Dlatego wspólnie ustalamy warunki współpracy, w tym wysokość pożyczki, liczbę i wysokość rat czy całkowity koszt finansowania.

Zależy mi na tym, by obie strony podchodziły do siebie uczciwie, dlatego dostosuję wysokość rat do twoich możliwości finansowych. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum, w postaci prostej umowy o warunkach zaakceptowanych przez obie strony. W przypadku ewentualnych sporów postaramy się dojść do kompromisu.

Pożyczki udzielam na dowolny cel, nie wymagam żadnych przedpłat. Decyzję pożyczkową podejmuję nawet w 24 godziny, a od razu po podpisaniu umowy przekazuję pieniądze w wybrany przez ciebie sposób. To proste i wygodne rozwiązanie - skontaktuj się ze mną i przekonaj się sam!


Cytat
Sylwia
 Sylwia
(@Sylwia)
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
14/09/2021 5:22 pm  

Witam Jestem osobą na wózku inwaludzkim i pilnie potrzebuje osoby która udzieli mi kredytu w wysokości 500 zl na procent Pożyczka musi być udzielona u mnie w domu bo ja nie mam jak dojechać Proszę o kontakt osobę która mi pomoże


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: