Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Radom  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Udzielam pożyczek od ręki w Radomiu i okolicach. Wszystkie osoby będące w potrzebie, a nie mogące dostać pieniędzy w banku zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Jestem prywatnym inwestorem, nie muszę więc trzymać się sztywnych ram, w jakich operują instytucje finansowe. W swojej działalności stawiam na potrzeby klienta. Zachowuję więc bardzo dużą elastyczność, jeśli chodzi o dobór indywidualnej oferty.

Zapraszam do kontaktu. Szybko odpowiem na każdą wiadomość i bardzo chętnie udzielę Ci wszystkich potrzebnych informacji, tak abyś mógł podjąć słuszną i korzystną dla siebie decyzję.

Powinieneś wiedzieć, że nigdy nie sprawdzam klientów w bazie KRD i BIK. Nie musisz zatem obawiać się odmowy, jeśli posiadasz inne zobowiązania lub nie masz zdolności kredytowej. U mnie nie jest to przeszkodą w udzieleniu pożyczki. Nie wymagam zastawów ani żyrantów. Z uwagi na fakt, że niewiele osób posiada ugruntowany i pewny status na rynku pracy nie musisz przedstawiać mi żadnych dokumentów pozwalających ocenić skalę twoich zarobków.

Pożyczka prywatna to świetny sposób na wyjście z trudnej sytuacji. Zadzwoń do mnie. Razem ustalimy warunki spłaty pożyczki tak, by były one dla Ciebie, jak najkorzystniejsze.


Cytat
Marcin
 Marcin
(@Marcin)
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 1
07/08/2021 8:41 am  

Proszę o informacje na adres marsib78@gmail.com


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: