Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Szczecin  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Oferuję pożyczki prywatne osobom bez zdolności kredytowej ze Szczecina i okolic. Dlaczego lepszy jest prywatny pożyczkodawca? Bank ma obowiązek zweryfikować historię klienta w biurze informacji kredytowej. W przypadku niejasnej lub złej historii prawie zawsze kończy się to odmową i nieprzyznaniem pieniędzy.

Ja nie sprawdzam klienta w BIK i KRD. Jestem uczciwym inwestorem i chętnie pomogę Ci, nawet gdy: jesteś osobą posiadającą inne zadłużenia, zajęcia komornicze. Nie chcesz wikłać się w zastawy lub hipoteki. Nie wymagam żyrantów. Od klientów oczekuję jedynie uczciwości. U mnie uzyskasz pożyczkę bez zbędnych zaświadczeń i formalności. Nie musisz odpowiadać na żadne pytania i z niczego się tłumaczyć.

Jeśli potrzebujesz gotówki od ręki, skontaktuje się ze mną. Udzielę Ci wszelkich informacji i przybliżę proces pozyskania pieniędzy tak, aby wszystko było dla Ciebie jasne. Gwarancję bezpieczeństwa da Ci czynny udział w procesie decyzyjnym i planowaniu kwoty kredytu, wysokości i oprocentowania rat oraz długości okresu spłaty. Żadnych ukrytych kosztów, gwiazdek i rozczarowań. Zadzwoń, by ustalić ze mną wszystkie szczegóły, a niebawem otrzymasz pieniądze, których potrzebujesz. Gotówka jest na wyciągnięcie ręki.


Cytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: