Forum

Pożyczę Ci pieniądze  

 

Adam
 Adam
(@Adam)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
02/09/2021 6:20 am  

Jestem przekonany, że nie natrafiłeś na ten wpis przypadkiem. Jeśli szukasz szybkiej pożyczki bez procesu weryfikacji zdolności kredytowej i sprawdzania płatniczej wiarygodności, dobrze trafiłeś. Pożyczę Ci pieniądze na dowolny cel, bez zadawania zbędnych pytań.

Jestem prywatnym pożyczkodawcą. Dysponuję gotówką, którą mogę przelać w kilka chwil - tuż po tym, jak ustalimy warunki udzielenia pożyczki. Ważne! Zasady przekazania pieniędzy muszą zostać zaakceptowane przez obie strony. Lubię jasne sytuacje, dlatego wszelkie wątpliwości najlepiej rozwiewać od razu. 

Komu udzielam pożyczek? Każdemu. Dosłownie. Nie sprawdzam historii kredytowej, nie analizuję wpisów na giełdach długów, nie potrzebuję zaświadczeń od pracodawcy. Nie stanowi dla mnie problemu prowadzona egzekucja komornicza. Nie wymagam żadnych zastawów ani poręczeń. Zdaję sobie sprawę, że jeśli w obszarze finansów choć raz powinęła się noga, może to uniemożliwić pozyskanie środków od banku czy innych firm pożyczkowych. Dlatego wychodzę z propozycją udzielenia prywatnej pożyczki.

Zapraszam do kontaktu. Gwarantuję dyskrecję i szybki kontakt zwrotny.


Cytat
Małgorzata
 Małgorzata
(@Małgorzata)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
05/09/2021 7:49 pm  

Witam 

Jestem zainteresowana. Pilnie potrzebuję 130 tys.,w zasadzie na wczoraj. Proszę o więcej szczegółów, na jaki maksymalnie okres może mi Pan pożyczyć ów kwotę, ile do oddania. Jak wogóle odbywa się cały proces podpisania umowy itp. Pozdrawiam Małgorzata. 


OdpowiedzCytat
wnuk.andrzej5
 wnuk.andrzej5
(@wnuk.andrzej5)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
09/09/2021 6:53 am  

prosze o kontakt w email . wnukandrzej5@gmail.com potrzebuje 10000 zl .. posiadam umowe o prace oraz staly dochodw 🙂

 


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: