Forum

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu  

 

Finansowanie prywatne
 Finansowanie prywatne
(@Finansowanie prywatne)
Gość
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 3
02/08/2021 9:16 am  

Witam serdecznie! Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz szybko zastrzyku finansowego z powodu nagłego zdarzenia losowego to zadzwoń do mnie. Jestem prywatnym inwestorem dysponującym dużym budżetem i udzielam pożyczek na zasadach o wiele bardziej elastycznych niż czynią to banki. Jestem w stanie szybko i na uczciwych zasadach udzielić pożyczki finansowej bez zbędnych formalności. Nie jestem zainteresowany Twoim aktualnym stanem zadłużenia ani tym jaką posiadasz historię w Biurze Informacji Kredytowej

Dla mnie sprawą najważniejszą jest to, czy jesteś uczciwym pożyczkobiorcą a raty będziesz spłacił w terminie. Podczas rozmowy telefonicznej wspólnie uzgodnimy szczegóły udzielanej pożyczki, jej oprocentowanie a także terminy spłacania rat. Jeśli dojdziemy do porozumienia istnieje jak najbardziej taka możliwość, że podaję do Twojego domu lub mieszkania i tam spiszemy odpowiednią umowę. Po jej podpisaniu od razu na miejscu wypłacę Ci pieniądze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, jeśli nie odbiorę telefonu to jak najszybciej oddzwonię i wspólnie rozwiążemy Twój problem finansowy.


Cytat
Grażyna
 Grażyna
(@Grażyna)
Gość
Dołączył: 9 miesięcy temu
Posty: 1
14/09/2021 5:22 pm  

Witam. Szukam pożyczki prywatnej w wysokości 40 tysięcy złotych na umowę cywilno prawna. Pracuje na czarno więc żaden bank nie udzieli mi kredytu. Nie mam zastawu. Nie jestem oszustka. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: