Forum

Sprawdzony prywatny inwestor  

 

Pożyczki prywatne
 Pożyczki prywatne
(@Pożyczki prywatne)
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
14/09/2021 5:16 pm  

Jeżeli szukasz sprawdzonego, prywatnego inwestora, który udziela pożyczek od ręki, to trafiłeś na odpowiednie ogłoszenie. Jestem właśnie taką osobom, która od dawna udziela wsparcia ludziom, którzy popadli w tarapaty finansowe. Jako prywatny inwestor ze swojej strony daję gwarancję miłej i przede wszystkim uczciwej współpracy.

Wszystkie szczegóły dotyczące udzielanej przeze mnie pożyczki ustalam wspólnie z klientem, w taki sposób, aby obydwie strony były zadowolone. Staram się dopasować, pożyczkę do możliwości i potrzeb klientów, aby spokojnie mogli spłacać zaciągnięte zobowiązanie, bez obawy, że wpadną w jeszcze większe długi. O wsparcie finansowe u mnie może ubiegać się każda pełnoletnia osoba, nawet nie mająca stałego źródła dochodu, czy posiadająca zadłużenie, lub komornika. Nie wymagam również żyranta, ani niczego pod zastaw, nie sprawdzam, także osób w bazach dłużników.

Dlatego, jeżeli potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego, nie wahaj się tylko skontaktuj się ze mną telefonicznie, lub w wiadomości mailowej, a zobaczysz jak prosto możesz zasilić swoje konto dodatkową gotówką.


Cytat
aga
 aga
(@aga)
Gość
Dołączył: 4 tygodnie temu
Posty: 5
17/09/2021 9:29 am  

witam prosze o kontakt szukam od dluzszego czasu ale ciagle trafiam na oszustow woplacilam przedplaty zosatlam bez pieneidzy policja jakas masakra jezeli jest pan pani w stanie pooc prosze o kontakt


OdpowiedzCytat
aga
 aga
(@aga)
Gość
Dołączył: 4 tygodnie temu
Posty: 5
17/09/2021 9:30 am  

na e maila agnieszkamichalak@onet.pl prosze o kontakt 


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: