Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Zabrze  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 1
06/07/2021 8:13 am  

Jesteś z Zabrza i okolic, potrzebujesz szybkiej gotówki, a bank nie chce przyznać Ci pożyczki? Skorzystaj z usług prywatnego pożyczkodawcy. To rozwiązanie sprawdzone i bezpieczne. Porównując je do instytucji finansowych posiadające szereg istotnych zalet.

Jakie są korzyści zaciągnięcia u mnie pożyczki? Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nie weryfikuję potencjalnego pożyczkobiorcy w KRD i BIK. Nie musisz zatem posiadać nieskazitelnej historii kredytowej. Masz inne, niespłacone zadłużenia? To nie problem. Staram się spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli nie jesteś w stanie udokumentować wysokości swoich zarobków, również możesz liczyć na gotówkę od ręki. Wiem, jak niewiele osób może pochwalić się dobrą, dającą komfort umową o pracę. Jeśli pracujesz na czarno lub Twój nieuczciwy pracodawca kierowany własnym zyskiem wypłaca Ci całość bądź część środków „pod stołem”, nie skreśla Cię to z listy moich klientów.

Wystarczy, że napiszesz. Ja odpowiem na każde Twoje pytanie, rozwiewając ewentualne wątpliwości. Ustalimy parametry pożyczki tak, abyś z łatwością udźwignął jej ciężar. Co ważne wypłata środków, następuje błyskawicznie, nie musisz więc, będąc pod ścianą, długo czekać na swoje pieniądze.


Cytat
Kamil
 Kamil
(@Kamil)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
20/07/2021 6:16 am  

Dzień dobry, Jestem zadlużony, chciałbym wziąść pożyczkę 3500zl pracuje , jestem z Zabrza, podam nr tele będzie łatwiej 516220699 


OdpowiedzCytat
Michał
 Michał
(@Michał)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
30/07/2021 8:35 am  

Witam potrzebuje 40000zł na spłate zobowiązań. Jestem w stanie płacić 400zł miesięcznie. 781304752


OdpowiedzCytat
Bożena
 Bożena
(@Bożena)
Gość
Dołączył: 4 tygodnie temu
Posty: 4
31/08/2021 7:47 am  

Potrzebuję 20 tys na 2 lata, bez przedpłat i zakładania dodatkowego konta, jestem wdową 51 lat ,dochód 7 tys- pielęgniarka, w bazach przez byłego męża. Najlepiej umowa u notariusza , jestem mobilna, moge podjechać, sprawa pilna


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: