Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Kielce  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 3
06/07/2021 8:13 am  

Jeśli jesteś z Kielc lub okolicy i potrzebujesz szybkiej gotówki, mam do zaoferowania pożyczki od ręki, bez formalności. Ta forma jest dla Ciebie dużo korzystniejsza niż pieniądze z banku. Pożyczając od prywatnego inwestora, nie musisz martwic się brakiem zdolności kredytowej. Nie sprawdzam potencjalnego pożyczkobiorcy w bazach biura informacji kredytowej i krajowego rejestru długów. Posiadając więc inne zadłużenia lub nie do końca czystą historię kredytową możesz bez problemu uzyskać u mnie pożyczkę. Z radością pomagam uczciwym osobom, które z przeróżnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji.

Nie wymagam udokumentowania swoich zarobków. Nie potrzebuję również żyrantów, zastawów i innych form zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, nie zwracam też uwagi na zajęcia komornicze lub pracę na czarno. Rozumiem ludzkie potrzeby i wiem, że każda sytuacja jest inna. Nigdy nie oceniam i nie zadaję niepotrzebnych pytań.

Potrzebujesz gotówki od ręki? Mam odpowiedni kapitał. Zachęcam do kontaktu jeszcze dziś. Przedstawisz mi swoje potrzeby i razem ustalimy wszystkie szczegóły. Pamiętaj. Masz wpływ na wysokość i ilość rat oraz okres spłaty. Wyczerpująco odpowiem na Twoje pytania tak, byś przed podjęciem decyzji miał pewność, że jest to rozwiązanie zarówno proste, jak i bezpieczne.


Cytat
Magdalena
 Magdalena
(@Magdalena)
Gość
Dołączył: 11 miesięcy temu
Posty: 5
09/08/2021 2:52 pm  

Proszę o kontakt na maila magda30511305@gmail.com


OdpowiedzCytat
Anna
 Anna
(@Anna)
Gość
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 3
23/09/2021 5:48 am  

Proszę o kontakt


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: