Forum

Udzielę pożyczki pr...
 

Udzielę pożyczki prywatnej Poznań  

 

Pożyczkodawca
 Pożyczkodawca
(@Pożyczkodawca)
Gość
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 3
06/07/2021 8:12 am  

Jako osoba prywatna udzielam pożyczek w Poznaniu. Zaletami wzięcia u mnie pożyczki jest to, że nie weryfikuję klientów w rejestrach biura informacji kredytowej i KRD. Takie podejście otwiera możliwości skorzystania z pożyczki osobom, które nie mogą pozyskać pieniędzy z banku.

Nie potrzebuję zastawów, hipotek, ani żyrantów kredytowych. Możesz mieć inne zadłużenia, zajęcie komornicze. Oczekuję jedynie uczciwości. Zaletą pożyczki prywatnej jest elastyczność przy ustalaniu szczegółów. Nikogo nie oceniam. Nie zadaję zbędnych pytań. Nie narzucam klientom sztywnych, nie zawsze dla nich korzystnych norm. Odpowiadam na potrzeby pożyczkobiorców. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Skontaktuj się ze mną, a bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości. Ustalimy, jaka wysokość rat i ich oprocentowanie będzie dostosowane do Twoich możliwości, dzięki czemu nie zaskoczą Cię żadne późniejsze ukryte koszty. Nie wymagam dokumentów i zaświadczeń takich jak choćby udokumentowanie dochodów. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie każdy może pochwalić się umową o pracę. Przekonaj się, jakie to proste i zadzwoń już dziś. Twoje pieniądze czekają na Ciebie.


Cytat
Agnieszka  Pakuła
 Agnieszka Pakuła
(@Agnieszka Pakuła)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
20/07/2021 10:00 am  

Dzień dobry, proszę o kontakt w sprawie pożyczki.


OdpowiedzCytat
Mateusz
 Mateusz
(@Mateusz)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
22/07/2021 1:15 am  

Witam jestem zainteresowany oferta


OdpowiedzCytat
aga
 aga
(@aga)
Gość
Dołączył: 4 tygodnie temu
Posty: 5
17/09/2021 9:31 am  

witam prosze o kontakt szukam od dluzszego czasu lae ciagle trafiam na oszustow bardzo prosze o kontakt agnieszkamichalak@onet.pl


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: