Forum

Dam pożyczkę prywatną pod weksel  

 

Pożyczam prywatnie
 Pożyczam prywatnie
(@Pożyczam prywatnie)
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
17/08/2021 4:29 pm  

Dam pożyczkę prywatną na weksel, nawet jeżeli nie masz najlepszej zdolności kredytowej, a banki odmawiają ci finansowania. Wiem, jak bardzo frustrujące są trudności w uzyskaniu pożyczki, dlatego zależy mi na tym, by wszystko odbyło się sprawnie i na przejrzystych warunkach. Jak to działa?

Nie wymagam żadnych zaświadczeń o dochodach oraz innych papierków. Najpierw siadamy do stołu i sprawdzamy twoją sytuację finansową - oceniam ją indywidualnie, biorę pod uwagę alimenty, zasiłki i inne podobne czynniki. Następnie wspólnie ustalamy warunki pożyczki - wysokość wypłacanej kwoty, ilość rat oraz koszty. Zależy mi na wypracowaniu kompromisowego rozwiązania tak, żeby obie strony były zadowolone. Chciałbym też zaznaczyć, że nie sprawdzam BIK, BIG, KRD oraz innych baz dłużników, a twoja historia kredytowa nie jest dla mnie tak ważna, jak obecna sytuacja finansowa.

Dla kogo

• osoby fizyczne , firmy

• z zadłużeniami w BIK / BIG / KRD , z opóźnieniami , niespłaconymi kredytami

• z pozytywną historią kredytową

• dla klientów bez zdolności kredytowej

Chciałbym pomóc tym osobom, które znalazły się w gorszej sytuacji finansowej i z różnych powodów nie mogą lub nie chcą wziąć kredytu w banku. Dlatego cenie uczciwość i zależy mi na wzajemnej współpracy i zrozumieniu. Tylko w ten sposób wypracujemy odpowiednie warunki pożyczki prywatnej na weksel!


Cytat
Jowita
 Jowita
(@Jowita)
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
14/09/2021 5:22 pm  

Witam potrzebuję pożyczki 20-40tys mam wpisy . Pożyczka na umowę cywilno- prawna lub weksel, notariusz itp na duże odsetki miesięcznie mogę wpłacać 1000zl Proszę o propozycje i pomoc Z góry dziękuję za propozycje z zakładaniem kont, przedpłat i matrymonialne.


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: