Zakupy na raty w Jysk – jaka oferta dla klientów?

Jysk to sklep o bardzo szerokiej ofercie, w którym znajdziemy w sprzedaży bogatą ofertę produktów służących wyposażeniu domu. Począwszy od drobnych elementów wyposażenia wnętrz, dodatków, elementów wyposażenia kuchni po meble takie jak regały, łóżka, kanapy i wiele innych. Świetna oferta sprawia, że kupujący w Jysk dostają bogaty wybór produktów. Skoro wśród sprzedawanych produktów znajdują się również meble to ostateczne koszty zakupów niezależnie czy w sklepach stacjonarnych czy online mogą być wysokie. To sprawia, że warte postawienia będzie pytanie o Jysk raty dla klientów. W poniższym wpisie dowiecie się czy za zakupy w Jysk można płacić w systemie ratalnym i z czym wiąże się przygotowywana przez tą firmę oferta.

Zakupy na raty – czy w Jysk będzie to możliwe?

Wielu klientów zainteresowanych zakupami w sklepach Jysk stawia również pytanie: czy w Jysk można kupować na raty. Odpowiedź jest dla takich klientów satysfakcjonująca. Sklepy sieci Jysk dają obecnie taką możliwość i dostępna jest ona zarówno dla klientów, którzy chcą kupować w sieci jak i dla tych, którzy zakupów dokonują w stacjonarnych sklepach.

Bezpośrednie zakupy za pośrednictwem sklepu związane są z ofertą ratalną przygotowywaną przez system płatności PayU, który odpowiada za realizację wniosków kredytowych. System płatności współpracuje z kilkoma bankami, dlatego klient może wybrać ilość rat, na które chce rozłożyć płatność i zdecydować o tym z jakim bankiem nawiąże współpracę. Zakup na raty to nie tylko mniejsze obciążenie dla budżetu domowego, ale również szansa na to, by dzięki płaconym terminowo ratom budować pozytywną historię kredytową.

Jakie wymogi stawiane klientom kupującym na raty?

Chcąc się zdecydować na zakup sprzętu na raty należy wziąć pod uwagę warunki jakie sklep będzie stawiał klientom. W przypadku Jysk zakupy na raty przy płatności w systemie PayU będzie można realizować wyłącznie przy spełnieniu wymogów związanych z zdolnością kredytową po stronie klienta. To kwestia o fundamentalnym znaczeniu. System PayU współpracując z bankami udzielającymi kredytu na zakupy musi podporządkowywać się wymogom jakie stawiane są właśnie przez banki. Te zaś obecnie skrupulatnie podchodzą do sprawdzenia zdolności kredytowej klienta weryfikując go za pośrednictwem BIK oraz sprawdzając w bazach BIG i KRD.

Chcąc składać wniosek kredytowy w sklepie Jysk przy dokonywaniu płatności należy wziąć pod uwagę właśnie to, że zdolność kredytowa będzie kontrolowana. W przypadku niedużych kwot wystarczą dane z dowodu osobistego i oświadczenie o zarobkach. Jeśli jednak kwota zakupów będzie wysoka trzeba liczyć się z tym, że potrzebne będzie zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanego dochodu.

Raty 0% procent – czy to faktycznie jest możliwe?

W przypadku sklepów Jysk raty zero procent są wynikiem współpracy sklepu z PayU, gdzie system płatności przygotowuje dla klientów oferty promocyjne, gdzie można rozkładać płatność na raty właśnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zazwyczaj jeśli chodzi o raty 0% możliwość taka pojawia się przy rozłożeniu płatności na okres do 12 miesięcy. Jeśli klient będzie chciał się zdecydować na płatność rozłożoną na dłuższe okresy będzie musiał się liczyć z tym, że oferta kredytowa będzie związana już z koniecznością ponoszenia pewnych dodatkowych kosztów. Zazwyczaj jednak to oprocentowanie utrzymywane jest jednak na atrakcyjnym dla klienta poziomie.

Oferta ratalna w Jysk – postaw na dobre finansowanie

Dzięki ofercie – Jysk raty 2021 klienci dokonujący zakupów w sklepach skandynawskiej sieci mogą rozłożyć płatność w dogodny dla siebie sposób. To szans na to, by zminimalizować obciążenie budżetu domowego, ale mieć możliwość zakupu potrzebnych w domu elementów wyposażenia. Sytuacja może być kłopotliwa dla tych osób, które będą chciały dokonać zakupu ratalnego, ale nie będą wykazywały zdolności kredytowej, a ich historia kredytowa będzie negatywna. W tej sytuacji zakup ratalny bezpośrednio w ramach systemów płatności dostępnych w Jysk ze względu na weryfikowanie zdolności kredytowej może okazać się niemożliwy. Jak należy zachować się w tej sytuacji?

Rozłożenie płatności na raty dla zadłużonych

Osoby, które nie mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o raty w Jysk mogą liczyć na propozycje pożyczek pozabankowych oraz pożyczek prywatnych. Udzielane są one również w formie chwilówek jak i pożyczek ratalnych, które można przeznaczyć na dowolny zakup. W takiej sytuacji klient starając się o pożyczkę po jej uzyskaniu może skorzystać z oferty sklepu Jysk dokonując tam dowolnego zakupu. Następnie w formie ratalnej spłaca zakup w postaci płatności na rzecz firmy pożyczkowej czy osoby prywatnej udzielającej np pożyczek społecznościowych.

Sytuacja osób zmagających się z problemami w spłacie kredytów będzie więc trudniejsza, jednak i dla nich zakup na raty nie koniecznie jest niemożliwy. Warto skorzystać z innych form finansowania, tak by ostatecznie móc sięgnąć do oferty sklepu Jysk i cieszyć się produktami, które są tam oferowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *